fb

Slide item 2

Rejestracja pojazdów

Kompleksowo, profesjonalnie i szybko zarejestrujemy pojazd. Bez zbędnej zwłoki wykonamy tłumaczenia i załatwimy formalności w Urzędzie Celnym.

Slide item 7

Urząd Celny

Oferujemy dokonanie w Państwa imieniu spraw związanych z nabyciem wewnątrzwspólnotowym pojazdu i opłaty podatku akcyzowego.

Slide item 4

Tłumaczenia

Nasza firma pomoże Państwu przetłumaczyć wszystkie dokumenty samochodowe niezbędne do zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Tłumaczymy praktycznie wszystkie języki świata.

Slide item 3

Prawo jazdy

Za naszym pośrednictwem można złożyć wniosek o wymianę dokumentu prawa jazdy. Na miejscu można wykonać profesjonalne zdjęcie, wypełnić wniosek i dokonać wszelkich opłat za ten dokument.

Slide item 6

Fotografie do dokumentów

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do dokumentów. Jesteśmy zlokalizowani na przeciwko Biura Paszportowego w Gdańsku, tylko u nas zrobisz szybkie i profesjonalne zdjęcia do wszystkich dokumentów.

Slide item 5

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

Utraciłeś, zagubiłeś lub skradziono Ci prawo jazdy - za naszym pośrednictwem uzyskasz wtórnik dokumentu.

Wymagane dokumenty:

  •  - wniosek o wydanie wtórnika prawa jazdy - dostępny na miejscu,
  •  - dowód osobisty (do wglądu),
  •  -1 zdjęcie kolorowe, aktualne (wykonane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku), o wymiarach 35×45 mm.
  •  -w przypadku zniszczenia prawa jazdy, oryginał dokumentu do wglądu.

Zdjęcie powinno przedstawiać całą głowę (powinna zajmować 70-80% zdjęcia) wraz z górną częścią barków, naturalny kolor skóry i wyraz twarzy, otwarte oczy, wzrok na wprost, zamknięte usta, bez nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które mogłyby utrudnić rozpoznanie, nie zasłanięte włosami, kontur głowy wyraźny (niedopuszczalne są prześwietlenia tła).

Jeśli masz wadę wzroku (nabytą lub wrodzoną), można wykonać fotografię w ciemnych okularach, lecz do wniosku niezbędne jest orzeczenie o niepełnosprawności albo o stopniu niepełnosprawności z powodu nabytej lub wrodzonej wady narządu wzroku.

Jeśli nosisz nakrycie głowy zgodnie z religią, którą wyznajesz, możesz je mieć na zdjęciu, Pamietaj jednak, że na zdjęciu, pomimo nakrycia głowy powinna być widoczna cała twarz, a do wniosku załączyć trzeba zaświadczenie o przynależności do wspólnoty wyznaniowej zarejestrowanej w Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Tutaj sprawdzisz czy możesz odebrać prawo jazdy - LINK

 

 


VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł...

Rejestracja pojazdów

Wnioski

Poniżej znajdziesz odpowiedni wniosek lub oświadczenie do pobrania.

Pełnomocnictwa

Poniżej znajdziesz odpowiedni wniosek lub oświadczenie do pobrania.