fb

Slide item 2

Rejestracja pojazdów

Kompleksowo, profesjonalnie i szybko zarejestrujemy pojazd. Bez zbędnej zwłoki wykonamy tłumaczenia i załatwimy formalności w Urzędzie Celnym.

Slide item 7

Urząd Celno-Skarbowy

Oferujemy dokonanie w Państwa imieniu spraw związanych z nabyciem wewnątrzwspólnotowym pojazdu i opłaty podatku akcyzowego.

Slide item 4

Tłumaczenia

Nasza firma pomoże Państwu przetłumaczyć wszystkie dokumenty samochodowe niezbędne do zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Tłumaczymy praktycznie wszystkie języki świata.

Slide item 3

Prawo jazdy

Za naszym pośrednictwem można złożyć wniosek o wymianę dokumentu prawa jazdy. Na miejscu można wykonać profesjonalne zdjęcie, wypełnić wniosek i dokonać wszelkich opłat za ten dokument.

Slide item 6

Fotografie do dokumentów

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do dokumentów. Jesteśmy zlokalizowani na przeciwko Biura Paszportowego w Gdańsku, tylko u nas zrobisz szybkie i profesjonalne zdjęcia do wszystkich dokumentów.

Slide item 5

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

W przypadku zmiany nazwiska lub adresu zamieszkania, z naszą pomocą można złożyć wniosek o wymianę dokumentu prawa jazdy.

Wymagane dokumenty:

  •  -wniosek o wydanie prawa jazdy - dostępny na miejscu,
  •  -oryginał prawa jazdy do wglądu
  •  -dowód osobisty (do wglądu),
  •  -badanie lekarskie (może być wymagane przez Referat Praw Jazdy ),
  •  -1 zdjęcie kolorowe, aktualne (wykonane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku), o wymiarach 35×45 mm.
  •  -orzeczenie lekarskie w przypadku przedłużenia terminu ważności, wydane na podstawie art.  75 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami.

 

Zdjęcie powinno przedstawiać całą głowę (powinna zajmować 70-80% zdjęcia) wraz z górną częścią barków, naturalny kolor skóry i wyraz twarzy, otwarte oczy, wzrok na wprost, zamknięte usta, bez nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które mogłyby utrudnić rozpoznanie, nie zasłanięte włosami, kontur głowy wyraźny (niedopuszczalne są prześwietlenia tła).

Jeśli masz wadę wzroku (nabytą lub wrodzoną), można wykonać fotografię w ciemnych okularach, lecz do wniosku niezbędne jest orzeczenie o niepełnosprawności albo o stopniu niepełnosprawności z powodu nabytej lub wrodzonej wady narządu wzroku.

Jeśli nosisz nakrycie głowy zgodnie z religią, którą wyznajesz, możesz je mieć na zdjęciu, Pamietaj jednak, że na zdjęciu, pomimo nakrycia głowy powinna być widoczna cała twarz, a do wniosku załączyć trzeba zaświadczenie o przynależności do wspólnoty wyznaniowej zarejestrowanej w Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Tutaj sprawdzisz czy możesz odebrać prawo jazdy- LINK

 


VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł...

Rejestracja pojazdów

Wnioski

Poniżej znajdziesz odpowiedni wniosek lub oświadczenie do pobrania.

Pełnomocnictwa

Wybierz właściwe pełnomocnictwo do swojej sprawy.