fb

Slide item 2

Rejestracja pojazdów

Kompleksowo, profesjonalnie i szybko zarejestrujemy pojazd. Bez zbędnej zwłoki wykonamy tłumaczenia i załatwimy formalności w Urzędzie Celnym.

Slide item 7

Urząd Celno-Skarbowy

Oferujemy dokonanie w Państwa imieniu spraw związanych z nabyciem wewnątrzwspólnotowym pojazdu i opłaty podatku akcyzowego.

Slide item 4

Tłumaczenia

Nasza firma pomoże Państwu przetłumaczyć wszystkie dokumenty samochodowe niezbędne do zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Tłumaczymy praktycznie wszystkie języki świata.

Slide item 3

Prawo jazdy

Za naszym pośrednictwem można złożyć wniosek o wymianę dokumentu prawa jazdy. Na miejscu można wykonać profesjonalne zdjęcie, wypełnić wniosek i dokonać wszelkich opłat za ten dokument.

Slide item 6

Fotografie do dokumentów

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do dokumentów. Jesteśmy zlokalizowani na przeciwko Biura Paszportowego w Gdańsku, tylko u nas zrobisz szybkie i profesjonalne zdjęcia do wszystkich dokumentów.

Slide item 5

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

Redakcja Nova świadczy kompleksowe usługi multimedialne oraz usługi reklamowe związane z własną platformą komunikacji w postaci prowadzenia działalności redakcyjnej, informacyjnej oraz reklamowej. W ramach powyższych usług Redakcja Nova ma na celu pozyskiwanie nowych reklamodawców oraz utrzymywanie relacji z klientami w celu stałego zwiększania przychodów ze sprzedaży usług reklamowych oraz informacyjnych.

 

 

Relacja Lechia-Barcelona                 

View the embedded image gallery online at:
http://firmanova.pl/redakcja-nova.html#sigFreeId639055e3ee

 

Relacja Lechia-Cracovia

View the embedded image gallery online at:
http://firmanova.pl/redakcja-nova.html#sigFreeIdbaf4375a44

 

Relacja Lechia-Legia                        

View the embedded image gallery online at:
http://firmanova.pl/redakcja-nova.html#sigFreeId5e4564a3c5

 

Relacja Ergo Arena przed zawodami

View the embedded image gallery online at:
http://firmanova.pl/redakcja-nova.html#sigFreeId0870a2d89e

 


Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia

Nasza firma pomoże Państwu przetłumaczyć wszystkie dokumenty samochodowe...

VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł...