fb

Slide item 2

Rejestracja pojazdów

Kompleksowo, profesjonalnie i szybko zarejestrujemy pojazd. Bez zbędnej zwłoki wykonamy tłumaczenia i załatwimy formalności w Urzędzie Celnym.

Slide item 7

Urząd Celno-Skarbowy

Oferujemy dokonanie w Państwa imieniu spraw związanych z nabyciem wewnątrzwspólnotowym pojazdu i opłaty podatku akcyzowego.

Slide item 4

Tłumaczenia

Nasza firma pomoże Państwu przetłumaczyć wszystkie dokumenty samochodowe niezbędne do zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Tłumaczymy praktycznie wszystkie języki świata.

Slide item 3

Prawo jazdy

Za naszym pośrednictwem można złożyć wniosek o wymianę dokumentu prawa jazdy. Na miejscu można wykonać profesjonalne zdjęcie, wypełnić wniosek i dokonać wszelkich opłat za ten dokument.

Slide item 6

Fotografie do dokumentów

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do dokumentów. Jesteśmy zlokalizowani na przeciwko Biura Paszportowego w Gdańsku, tylko u nas zrobisz szybkie i profesjonalne zdjęcia do wszystkich dokumentów.

Slide item 5

Przegrywanie VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na płytę DVD. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

Nasz sprzęt

Do konwersji kaset na DVD używamy profesjonalnego sprzętu firmy Funai. Wszystkie nagrania można jak najbardziej odtwarzać w stacjonarnych odtwarzaczach DVD jak i również przy użyciu komputera.

Jak zamówić usługę?

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do naszej siedziby firmy (adres w zakładce kontakt) lub o kontakt telefoniczny w przypadku chęci wysłania nam kaset. Powyżej 5 godz. materiału naliczony zostaje rabat w wysokości 20%.

Ile to kosztuje?

Nagranie 2 godz. materiału na płytę DVD (w cenie płyta DVD w kopercie-pudełku) to koszt 25 PLN. Jeżeli klient posiada więcej niż 5 godz. materiału koszt przegrania na płytę wynosi 20 PLN za 2 godz. materiału.

Spełniamy życzenia klientów

Dla Państwa uwieczniamy wspomnienia na nośnikach cyfrowych. To Państwo macie możliwość zdecydowania czy każdy materiał ma zostać zapisany na oddzielnym nośniku czy też np. dwie kasety mają znaleźć się na jednej płycie DVD.

Dlaczego warto przegrać domowe nagrania wideo VHS na nośnik cyfrowy DVD?

Nośniki magnetyczne takie jak kasety VHS, Video8, Hi8, Mini Dv szybko ulegają zniszczeniu. Dotyczy to również kaset cyfrowych. Taśma wideo jest bardzo wrażliwa na pola magnetyczne, temperaturę, wilgotność. Do szybkiego zużycia przyczynia się również każde odtworzenie w magnetowidzie czy kamerze (naprężenia, tarcie głowic). Nawet jeśli kaseta jest nieużywana następuje systematyczne rozmagnesowywanie się taśmy, pogarsza się jakość zapisu (większy szum, mniejsza ostrość, zerwania). Po kilkunastu latach nagranie może być juz nie do odzyskania. W przypadku taśm słabszej jakości widoczne pogorszenie obrazu będziemy mogli zaobserwować już po kilku latach. Właściwie eksploatowana płyta może przetrwać kilkadziesiąt lat oferując niezmienną jakość obrazu i dźwięku. Płyty możemy w prosty sposób i zupełnie bezstratnie kopiować, konwertować do innego formatu itp. dzięki czemu nasze nagrania stają się w pełni zabezpieczone.

Kolejnym faktem jest, iż w przypadku popsucia się naszego odtwarzacza VHS nie ma sensu kupowania nowego, kasety VHS odchodzą w niepamięć, niedługo może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utracisz swoje nagrania, gdyż materiału po prostu nie da się odtworzyć. Obecnie każdy wie, że najnowszą technologią w tej dziedzinie jest odtwarzacz DVD lub zapis cyfrowy. Jest to kolejny powód dla którego warto skorzystać z naszych usług.

Czy nagrana płyta będzie czytana przez mój odtwarzacz DVD?

Płyty zapisane są w standardzie DVD-+RW. Obsługuje go ponad 95% odtwarzaczy.

Problem z odczytem mogą mieć tylko niektóre stare modele, praktycznie większość produkowanych po roku 2000 są zgodne z tym standardem. Dla pewności można sprawdzić w instrukcji odtwarzacza listę obsługiwanych formatów.

Płyta powinna być również bez problemu czytana przez każdy komputer wyposażony w napęd DVD-RW oraz oprogramowanie do odtwarzania płyt DVD.

UWAGI:

Oferta dotyczy kopiowania i obróbki materiałów nie chronionych prawami autorskimi, czyli kopiujemy i obrabiamy wszelkie nagrania prywatne lub takie do których osoba zlecająca usługę posiada prawa autorskie.

UWAGA !!! Nie kopiujemy np. filmów video z wypożyczalni itp.

View the embedded image gallery online at:
http://firmanova.pl/vhs-na-dvd.html#sigFreeId092bf80826

Nagranie 2 godz. materiału na płytę DVD (w cenie płyta DVD w kopercie-pudełku) to koszt 25 PLN. Jeżeli klient posiada więcej niż 5 godz. materiału koszt przegrania na płytę wynosi 20 PLN za 2 godz. materiału.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia

Nasza firma pomoże Państwu przetłumaczyć wszystkie dokumenty samochodowe...

Rejestracja pojazdów

Wnioski

Poniżej znajdziesz odpowiedni wniosek lub oświadczenie do pobrania.

Pełnomocnictwa

Wybierz właściwe pełnomocnictwo do swojej sprawy.